Спеціалісти Головного управління Держпраці в Одеській області беруть участь у роботі щорічної конференції «Системні підходи в управлінні безпекою підйомної техніки і пристроїв», яка сьогодні продовжується в Одесі.
Організатори конференції — Науково-технічна асоціація «Підйомні споруди» під керівництвом професора Миколи Андрієнко, Підйомно-транспортна академія наук України (Президент — професор Володимир Семенюк), ВОО «Асоціація ліфтовиків України» (Голова — Сергій Горішний).

22.06-1.jpg

Тематика конференції включає всі стадії життєвого циклу підйомних споруд, у тому числі:
-оцінка ризиків підйомної техніки, перспективи ризик-орієнтованого підходу, ризик і прибуток;
-нові вимоги до стандартизації і нортмативно-правового забезпечення підйомної техніки;
-вимоги проекту Правил з дотримання і безпечної експлуатації ліфтів;
-адаптація підприємств до нових НПАОП 0.00-1.80-18 «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідйомних кранів, підйомних пристроїв і  відповідного обладнання», які вступили в дію 10.04. 2018, та ін..

22.06-2.jpg

На конференції представлено 27 тематичних доповідей і повідомлень. У заході беруть учать більш як 80 фахівців, які представляють 16 підприємств з виробництва і ремонту  техніки, 15 організацій, які займаються її експлуатацією, 10 організацій технічного нагляду, експертизи і діагностики, комітети з стандартизації, представники університетів і науково-технічної громадськості.
Серед учасників конференції — представники 20 регіонів України. Інтелектуальні професіонали у сфері підйомної техніки і вертикального транспорту всебічно обговорюють проблеми розвитку галузі і розробляють пропозиції для її вдосконалення.
Конструктивне і відверте обговорення винесених на конференцію проблем дасть можливість досягти взаєморозуміння у заходах із забезпечення безпеки підйомної техніки, допомогти державі у вирішенні цих завдань.
Прес-служба Головного управління