Новини

Підвищення кваліфікації посадових осіб Головного управління на тему запобігання корупції

18/10/2017 г.
     Посадові особи Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь у тематичному семінарі з підвищення кваліфікації державних службовців на тему «Запобігання корупції в органах публічної влади». Семінар було проведено 17 жовтня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
18.10-17.jpg
 
     Навчально-тематичний план семінару розроблено з метою формування у слухачів навичок запобігання та протидії корупційним правопорушенням, зокрема, увагу учасників семінару  зосередили на темах: « Інституційна основа запобігання і протидії корупції в державному управлінні України», «Механізми подолання корупції через децентралізацію системи публічної влади», «Міжнародний досвід щодо запобігання та протидії корупції», «Запобігання корупції та етика публічного управління». Досвідчені викладачі настільки зацікавили присутніх проблемами сьогодення, що кожна з їх доповідей вилилася в активну дискусію з учасниками семінару.
18.19-2.jpg
 
     За результатами семінару слухачам — посадовим особам Головного управління — було видано сертифікат про підвищення кваліфікації державного зразка.
     Перший заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда взяв участь в урочистому врученні сертифікатів. Він наголосив на актуальності оновлення знань і розвитку умінь і навичок щодо запобігання проявам корупції та ознайомлення з досвідом протидії  корупції  в розвинених демократичних державах світу.
18.10-3.jpg
   
 
 
Прес-служба Головного управління

 

Голова Держпраці нагородив переможців першого огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

17/10/2017 г.
ОПУБЛІКОВАНО 14/10/2017 • ОНОВЛЕНО 14/10/2017
     За ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці». До участі у конкурсі заяви подали 42 підприємства з усієї України.
     Учасники конкурсу оцінювалися за такими критеріями, як ефективне функціонування системи управління охороною праці, створення безпечних та здорових умов праці, заходи з формування в колективі культури праці, проведення навчань з охорони праці, рівень виробничого травматизму і професійних захворювань та інші.
     До складу комісії увійшли посадові особи Держпраці, представники міністерств, центральних та місцевих органів  виконавчої  влади, об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, Фонду соціального страхування України.
     Вітаючи керівників та начальників служби охорони праці підприємств-переможців, Голова Держпраці Роман Чернега зазначив, що «ідея конкурсу визріла давно, адже такий захід є потужним стимулом до вдосконалення системи охорони праці на вітчизняних підприємствах. Інтеграція України до європейського співтовариства, реформування в цьому форматі усіх сфер економіки, імплементація європейських норм в українське законодавство – всі ці процеси стрімко набирають обертів в сучасних реаліях. Так само потребує докорінних змін і сфера охорони праці. Безпека праці на виробництві повинна стати пріоритетним напрямом як для керівників підприємств, так і для працівників».
     Конкурсна комісія оцінювала підприємства у двох категоріях, перша, де працює понад 250 працівників, друга категорія – менше 250 працівників. Так, переможцями стали 13 підприємств з різних областей України.  За результатами оцінювання  у категорії «понад 250 працівників» у номінації «Переробна промисловість» переможцем стала Орджонікідзевська філія ТОВ з ІІ «Проктер енд Гембл Україна» (Дніпропетровська обл.); «Енергопостачання та транспорт» ‒ Відокремлений підрозділ «Хмельницька атомна електрична станція» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (Хмельницька обл.); «Охорона здоров’я» ‒ Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського (Полтавська обл.); «Переробка сільськогосподарських культур» ‒ ПрАТ «Філіп Морріс Україна» (Харківська обл.); «Виробництво непродовольчих товарів» ‒ ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» (Полтавська обл.); «Добувна промисловість» ‒ ТОВ Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд» (Рівненська обл.); «Виробництво обладнання та устаткування» ‒ ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» (Закарпатська обл.); «Виробництво обладнання та устаткування» ‒ ТОВ «Сіріус Екстружен» (Хмельницька обл.).
     У категорії «менше 250 працівників» переможцями стали: у номінації «Переробна промисловість» ‒ ДП «Калуський дослідно-експериментальний завод інституту хімії поверхні НАНУ» (Івано-Франківська обл.); «Виробництво обладнання та устаткування» ‒ ТОВ «ЕЛЕКТРІМ-2000» (Миколаївська обл.); «Виробництво товарів та надання послуг населенню» ‒ Виробничо-торговельна фірма «ВЕЛАМ» (Миколаївська обл.); «Виробництво будівельних та оздоблювальних матеріалів» ‒ ТОВ «ВІВА ДЕКОР» (Івано-Франківська обл.); «Сфера житлово-комунального господарства» ‒ КП «Коломияводоканал» (Івано-Франківська обл.).
     У своїй промові Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських обʼєднань профспілок на національному рівні Григорій Осовий акцентував на важливості проведення такого конкурсу, запровадження передових технологій виробництва, організації та охорони праці.
 «Можна з упевненістю сказати, що Україна має гарні перспективи, щоб бути рівною серед інших країн Європейського Союзу. А однією з ознак цивілізованих країн є забезпечення роботодавцем і гарантування державою безпечних і нешкідливих умов праці для працівників», – зазначив Григорій Осовий.
     Організований Державною службою України з питань праці  Всеукраїнський конкурс планується проводити щорічно за результатами роботи протягом року. Про його умови можна дізнатися на сайті Держпраці у розділі «Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
 За матеріалами сайту Держпраці


 

Закон про пенсійну реформу набув чинності. Що потрібно врахувати роботодавцям

17/10/2017 г.
     Верховна Рада ухвалила, а Президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 р. № 2148-VIII (далі - Закон № 2148), яким вносяться зміни до низки законодавчих актів.

        Закон опублікувано в газеті «Голос України» від 10.10.2017р.№188, тобто  набув чинності 11 жовтня 2017 року, за винятком окремих положень.
Що змінилося для роботодавця?  Внесено зміни щодо квоти з працевлаштування осіб передпенсійного віку.
НАГАДУЄМО Ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI (далі - Закон про зайнятість) для підприємств, установ та організацій із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб установлюється квота на працевлаштування  категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. 
         Однією з таких категорій громадян є особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» лишилося 10 і менше років (п.5  ч.1 ст.14 Закону про зайнятість).
        Законом  № 2148 доповнено ч. 2 ст. 14 Закону про зайнятість нормою, згідно з якою, починаючи з 11.10.2017 р., підприємства (установи, організації) з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб мають працевлаштувати не менше однієї такої особи передпенсійного віку в середньообліковій чисельності штатних працівників.
        Законодавством встановлено відповідальність за невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян, зазначених у ч.1 ст.14 Закону про зайнятість: з посадових осіб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб - підприємців, винних у порушенні законодавства про зайнятість населення, стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.
        Ці штрафи є фінансовими санкціями і не належать до адміністративно-господарських санкцій, визначених гл. 27 Господарського кодексу України.
         Штрафи накладаються Головою Держпраці, його заступниками, начальниками управлінь і відділів Держпраці та їх заступниками (з питань, що належать до їх компетенції), начальниками територіальних органів Держпраці та їх заступниками, керівниками виконавчих органів міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та їх заступниками в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 р.№509 «Про затвердження Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення».

Старший інспектор Головного Управління 
Державної служби України з питань праці 
в Одеській області                                                                   І. Сорокін


 

Перехід від неформальної до формальної економіки – основний лейтмотив Європейської регіональної зустрічі МОП

13/10/2017 г.
12/10/2017
З метою реалізації пріоритетних завдань з реформування соціально-трудової сфери, досягнення цілей Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» та виконання Програми гідної праці для України на 2016-2019 роки Голова Держпраці Роман Чернега у складі української делегації взяв участь у 10-й Європейській регіональній зустрічі Міжнародної організації праці, яка проходила у м. Стамбул Турецької Республіки.
Українську делегацію, до якої увійшли представники Уряду України та соціальних партнерів, очолив державний секретар Мінсоцполітики Віктор Іванкевич.
Основна увага делегації України була зосереджена на тих напрямах діяльності МОП, які відповідають економічним інтересам та завданням, що стоять перед нашою державою у соціально-трудовій сфері, сприяють її курсу на європейську інтеграцію.
Під час пленарних дискусій учасники 10-тої Європейської регіональної зустрічі обмінялися думками щодо детінізації процесу трудових міграцій та посилення соціального і правового захисту громадян України, які працюють за її межами, окремо зупинилися на проблемах соціального захисту, зайнятості внутрішньопереміщених осіб, яких в Україні вже близько 1,8 мільйона.
На офіційних зустрічах з Генеральним директором Міжнародного бюро праці Гаєм Райдером, Регіональним директором офісу МОП для Європи та Центральної Азії Хайнцом Кьоллером, директором Групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи Маркусом Пілгрімом Роман Чернега поінформував, що Держпраці у своїй діяльності надає перевагу здійсненню превентивних заходів для недопущення порушень законодавства з питань праці та охорони праці. Зокрема, Держпраці у взаємодії з Міжнародною організацією праці впроваджує низку проектів, мета яких – перехід від неформальних трудових відносин до формальних. Триває робота над удосконаленням українського законодавства відповідно до європейських стандартів. Всі ці кроки мають створити підґрунтя для забезпечення гідних умов праці та належного соціального захисту українських громадян.
За матеріалами сайту Держпраці
 
 

 

Дорогі друзі!

13/10/2017 г.

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

Козацтво завжди було однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Національно-культурне відродження наших днів великою мірою живиться традиціями славної козацької доби. Саме представникам козацьких громадських об’єднань належить велика роль в утвердженні національної свідомості.

Тож щиросердно зичу всім козакам та їх родинам щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля світової слави України.
Микола Калайда,
перший заступник
начальника Головного управління
Держпраці в Одеській області

 

Онлайн-прийом громадян: Голова Держпраці особисто контролюватиме справу мобілізованого військового щодо відновлення його трудових прав

12/10/2017 г.

 ОПУБЛІКОВАНО 11/10/2017 • ОНОВЛЕНО 11/10/2017
На онлайн-прийомі громадян до Голови Держпраці Романа Чернеги звернулася харків’янка Олена Сліпченко, дружина військовослужбовця Олександра Сліпченка, який до призову на військову службу працював у ТОВ НВП «Водомер».
Із 20 червня 2017 року і по теперішній час він проходить військову службу в Житомирському військовому інституті С.П. Корольова.
Після того як посадові особи ТОВ НВП «Водомер», де працював Олександр Сліпченко, довідалися про його призов на військову службу, 16 червня 2017 року звільнили його з роботи на підставі п. 3 ст. 36 Кодексу законів про працю в Україні.
Дізнавшись про можливість звернутися до Голови Держпраці, Олена, в інтересах свого чоловіка, вирішила просити Романа Чернегу сприяти вирішенню їхньої проблеми. Під час розмови з’ясувалося, що справа Олександра Сліпченка перебуває у Богунському районному суді м. Житомира, адже службу О. Сліпченко проходить в Житомирській області і подав позов до цього суду.
Голова Держпраці пояснив, що відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295,  інспекторам праці забороняється розглядати та перевіряти питання, яке є предметом розгляду в суді.
Тому керівник порадив заявнику звернутися до суду з клопотанням залучити фахівців Держпраці до розгляду судової справи як третю особу без самостійних вимог, аби суд міг урахувати експертну думку фахівців.
Окрім того, Голова Держпраці обіцяв взяти справу О. Сліпченка під особистий контроль та доручив керівництву ГУ Держпраці в Харківській області інформувати його щодо ситуації Олександра і забезпечити, у разі потреби, участь фахівців Держпраці у судових засіданнях.
Роман Чернега також зобов’язав фахівців ГУ Держпраці в Харківській області  вкотре роз’яснити директору підприємства «Водомер» норми статті 119 КЗпП України щодо гарантій працівників на час виконання ними державних або громадських обов’язків.
Держпраці звертає увагу суб’єктів господарювання, що відповідно до частини третьої статті 119 КЗпП України за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.
За матеріалами сайту Держпраці

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10