Новини

Урок для учнів — про працю та охорону праці

03/05/2018 г.
Цього року Всесвітній день охорони праці та Всесвітній день боротьби з дитячою працею припадають на час проведення спільної кампанії з охорони праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. Отже, девіз Всесвітнього дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». 
03.05-18.jpg
 
За ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області на честь Всесвітнього Дня охорони праці в районній дитячій бібліотеці м. Рені Одеської області було проведено урок права для учнів 11 класу загальноосвітньої школи № 3 на тему «Праця та охорона праці». Урок провели старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін та заступник начальника Болградського відділення Фонду соціального страхування України Олександр Бальчу. 
Мова ішла про оформлення трудових відносин, працевлаштування неповнолітніх, роботу за кордоном, права та обов’язки робітників та роботодавців, зокрема, у сфері забезпечення належних умов праці, основних положень про працю.
Одинадцятикласники незабаром стануть до роботи, до навчання, і їм стане в нагоді такий урок права, щоб захистити себе, зберегти своє здоров’я та допомогти іншим. 
03.05-2.jpg
 
Лейтмотивом співбесіди спеціалістів з праці та охорони праці була теза:  «Тільки задекларована праця гарантує  працівникові гідну заробітну плату, здорові та безпечні умови праці, соціальний захист».
        Заздалегідь надані фахівцями Головного управління брошури, буклети, плакати, інші наочні матеріали з питань праці, охорони праці, соціального страхування бібліотекарі використали для створення спеціального стаціонарного стенду в фойє закладу.
Наприкінці зустрічі фахівці надали контакти, за якими молодь зможе отримати консультації з питань праці, дотримання належних умов праці, соціального страхування.

Прес-служба Головного управління

 

Фахівці Головного управління провели перевірку стану ліфтового господарства у ЖБК «Центральний-23»

03/05/2018 г.
У квітні 2018р. фахівцями Головного управління Держпраці в Одеській області було проведено перевірку  дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації ліфтів на ЖБК «Центральний-23».
Під час перевірки були встановлені численні порушення вимог Правил будови та безпечної експлуатації ліфтів, зокрема:
-До перевірки не надані технічні паспорти ліфтів за відповідними обліковими номерами, відомості щодо оглядів, випробувань та експертних обстежень. 
-Не забезпечено утримання вказаних ліфтів у справному стані, а саме: у приямках відсутні буфери кабін та противаг. 
-У лебідці ліфта реєс.№2874 протікає мастило через манжетні ущільнення. 
-Машинні приміщення не захищені від потрапляння атмосферних опадів (вікна суцільно не засклено).  
За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто посадових осіб підприємства, відповідальних за безпечний стан та експлуатацію ліфтів. Головним управлінням було подано позов до адміністративного суду щодо заборони експлуатації 4 пасажирських ліфтів.

Прес-служба Головного управління
 

Виступ першого заступника начальника Головного управління Миколи Калайди на телебаченні

02/05/2018 г.
У переддень Всевітнього Дня охорони праці, 27 квітня 2018 року, по закінченні молебня на вшанування пам’яті загиблих на виробництві, перший заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда дав інтерв’ю журналістам телекомпаній «ГРАД» та «7 Каналу». Він висвітлив питання, які належать до компетенції Держпраці. М. Калайда наголосив, що основний пріоритет у зменшенні кількості нещасних випадків на виробництві — позиція власників підприємств та роботодавців, які повинні приділяти питанням охорони праці більше уваги.


 

Фахівці Головного управління взяли участь у заходах на честь Дня охорони праці у ПАТ «Одеський припортовий завод »

27/04/2018 г.
Вчора керівництво Головного управління Держпраці в Одеській області та ДП «Чорноморський ЕТЦ Держпраці» взяли активну участь у заходах на честь святкування Всесвітнього Дня охорони праці, які відбулись у ПАТ «Одеський припортовий завод ». 
27.04-18.jpg
 
Учасниками заходу були керівники служби охорони праці та  підрозділів підприємства, а також начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соцстраху від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в місті Южний Любов Паладій та працівники підприємства.
27.04-5.jpg
 
Представники Головного управління взяли участь у нараді з керівництвом  ПАТ «ОПЗ» про стан роботи підприємства та завдання щодо відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.
27.04-6.jpg
 
Перший заступник начальника Головного управління Микола Калайда і помічник директора — начальник відділу ОТ і ТЕП Олександр Шамарін вручили Почесні грамоти та пам’ятні подарунки переможцям конкурсу «Кращий працівник з охорони праці ПАТ «ОПЗ» — 2018».
27.04-7.jpg
 
Прес-служба Головного управління

 

Загиблим на виробництві — вічна пам’ять

27/04/2018 г.
Сьогодні, напередодні Всесвітнього Дня охорони праці, Настоятель Свято-Олексіївського храму отець Павел відслужив молебень на вшанування пам’яті загиблих на виробництві. Молебень пройшов  біля Поклонного хреста та Пам’ятного Знаку  «Тим, що загинули в результаті нещасних випадків і аварій на виробництві», які розміщено в Олексіївському сквері Одеси біля Свято-Олексіївського храму. На молебні були присутні керівництво та працівники Головного управління Держпраці в Одеській області.
27.04-1.jpg
 
Поклонний хрест і Пам’ятний Знак на спомин тих, хто загинув на виробництві внаслідок нещасних випадків і аварій, було встановлено в м. Одесі чотири роки тому за ініціативою колективу Головного управління — тоді територіального управління Держгірпромнагляду в Одеській області. З того часу всі, у кого в сім’ях є загиблі, можуть прийти сюди й помолитись у Поклонного хреста про упокоєння своїх рідних і близьких.
27.04-2.jpg
 
27.04-3.jpg
По закінченні молебня перший заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда дав інтерв’ю журналістам телекомпаній «ГРАД» та «7 Канал». Він розповів, що молебень проводиться вже неоднорічно напередодні Всесвітнього Дня охорони праці, повідомив про діяльність Головного управління, висвітлив питання, які належать до компетенції служби. М. Калайда  наголосив, що кількість випадків виробничого травматизму на підприємствах міста і області останнім часом зменшилася, і найбільш дієві засоби для вирішення цієї проблеми — превентивні заходи.

Прес-служба Головного управлінняПодробнее...
 

Превентивні заходи - один з головних напрямків роботи Державної служби України з питань праці

26/04/2018 г.

25 квітня керівник Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда на 7-му Каналі регіонального телебачення надав відповіді журналістам з питань безпеки праці, боротьби з тіньовим працевлаштуванням та з інших питань, які належать до компетенції служби.
 
Подробнее...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10