Новини

Фахівці Головного управління провели перевірку стану ліфтового господарства у ЖБК «Центральний-23»

03/05/2018 г.
У квітні 2018р. фахівцями Головного управління Держпраці в Одеській області було проведено перевірку  дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації ліфтів на ЖБК «Центральний-23».
Під час перевірки були встановлені численні порушення вимог Правил будови та безпечної експлуатації ліфтів, зокрема:
-До перевірки не надані технічні паспорти ліфтів за відповідними обліковими номерами, відомості щодо оглядів, випробувань та експертних обстежень. 
-Не забезпечено утримання вказаних ліфтів у справному стані, а саме: у приямках відсутні буфери кабін та противаг. 
-У лебідці ліфта реєс.№2874 протікає мастило через манжетні ущільнення. 
-Машинні приміщення не захищені від потрапляння атмосферних опадів (вікна суцільно не засклено).  
За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто посадових осіб підприємства, відповідальних за безпечний стан та експлуатацію ліфтів. Головним управлінням було подано позов до адміністративного суду щодо заборони експлуатації 4 пасажирських ліфтів.

Прес-служба Головного управління
 

Виступ першого заступника начальника Головного управління Миколи Калайди на телебаченні

02/05/2018 г.
У переддень Всевітнього Дня охорони праці, 27 квітня 2018 року, по закінченні молебня на вшанування пам’яті загиблих на виробництві, перший заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда дав інтерв’ю журналістам телекомпаній «ГРАД» та «7 Каналу». Він висвітлив питання, які належать до компетенції Держпраці. М. Калайда наголосив, що основний пріоритет у зменшенні кількості нещасних випадків на виробництві — позиція власників підприємств та роботодавців, які повинні приділяти питанням охорони праці більше уваги.


 

Фахівці Головного управління взяли участь у заходах на честь Дня охорони праці у ПАТ «Одеський припортовий завод »

27/04/2018 г.
Вчора керівництво Головного управління Держпраці в Одеській області та ДП «Чорноморський ЕТЦ Держпраці» взяли активну участь у заходах на честь святкування Всесвітнього Дня охорони праці, які відбулись у ПАТ «Одеський припортовий завод ». 
27.04-18.jpg
 
Учасниками заходу були керівники служби охорони праці та  підрозділів підприємства, а також начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соцстраху від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в місті Южний Любов Паладій та працівники підприємства.
27.04-5.jpg
 
Представники Головного управління взяли участь у нараді з керівництвом  ПАТ «ОПЗ» про стан роботи підприємства та завдання щодо відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.
27.04-6.jpg
 
Перший заступник начальника Головного управління Микола Калайда і помічник директора — начальник відділу ОТ і ТЕП Олександр Шамарін вручили Почесні грамоти та пам’ятні подарунки переможцям конкурсу «Кращий працівник з охорони праці ПАТ «ОПЗ» — 2018».
27.04-7.jpg
 
Прес-служба Головного управління

 

Загиблим на виробництві — вічна пам’ять

27/04/2018 г.
Сьогодні, напередодні Всесвітнього Дня охорони праці, Настоятель Свято-Олексіївського храму отець Павел відслужив молебень на вшанування пам’яті загиблих на виробництві. Молебень пройшов  біля Поклонного хреста та Пам’ятного Знаку  «Тим, що загинули в результаті нещасних випадків і аварій на виробництві», які розміщено в Олексіївському сквері Одеси біля Свято-Олексіївського храму. На молебні були присутні керівництво та працівники Головного управління Держпраці в Одеській області.
27.04-1.jpg
 
Поклонний хрест і Пам’ятний Знак на спомин тих, хто загинув на виробництві внаслідок нещасних випадків і аварій, було встановлено в м. Одесі чотири роки тому за ініціативою колективу Головного управління — тоді територіального управління Держгірпромнагляду в Одеській області. З того часу всі, у кого в сім’ях є загиблі, можуть прийти сюди й помолитись у Поклонного хреста про упокоєння своїх рідних і близьких.
27.04-2.jpg
 
27.04-3.jpg
По закінченні молебня перший заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда дав інтерв’ю журналістам телекомпаній «ГРАД» та «7 Канал». Він розповів, що молебень проводиться вже неоднорічно напередодні Всесвітнього Дня охорони праці, повідомив про діяльність Головного управління, висвітлив питання, які належать до компетенції служби. М. Калайда  наголосив, що кількість випадків виробничого травматизму на підприємствах міста і області останнім часом зменшилася, і найбільш дієві засоби для вирішення цієї проблеми — превентивні заходи.

Прес-служба Головного управлінняПодробнее...
 

Превентивні заходи - один з головних напрямків роботи Державної служби України з питань праці

26/04/2018 г.

25 квітня керівник Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда на 7-му Каналі регіонального телебачення надав відповіді журналістам з питань безпеки праці, боротьби з тіньовим працевлаштуванням та з інших питань, які належать до компетенції служби.
 
Подробнее...
 

Запрошуємо до обговорення пропозицій та зауважень до проектів постанов «Про затвердження технічних регламентів»

25/04/2018 г.
На  офіційному сайті Державної служби з питань праці (www.dsp.gov.ua)  в розділі            „ Діяльність ” – „Регуляторна діяльність ” оприлюднені Проекти  технічних регламентів,   а саме:
1. Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту канатних доріг для перевезення людей» Розробляється з метою імплементацій в   національне законодавство положень Регламенту (ЄС) 2016/424 Європейського Парламенту та Ради від 09.03.2016 про канатні установки, що скасовує Директиву 2000/9/ЕС.   
2. Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском»
Розробляється з метою імплементацій в національне законодавство положень Директиви 2014/68/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 15 травня 2014 р. про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку обладнання, що працює під тиском.
3 Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту»
 Цей проект розроблено на основі Регламенту (ЄС) 2016/425 Європейського Парламенту та Ради від 09 березня 2016 року про засоби індивідуального захисту. Документ відповідно до статті 56 Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом забезпечує імплементацію положень законодавства України щодо технічного регулювання засобів індивідуального захисту .
Зазначимо, що суб’єкти господарювання можуть взяти участь в обговоренні. Пропозиції та зауваження до проектів постанов приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою: Державна служба України з питань праці: 01601, м. Київ,   вул. Десятинна, 14,   e-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script ;тел.: 226-20-83, факс 289-55-24.


 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10