Новини

Увага! Сеанси телефонного зв’язку “Планування відпусток на 2018 рік»

09/01/2018 г.
Головне управління Державної служби України з питань праці в Одеській області 26  січня 2018 року  з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Планування відпусток на 2018 рік».
 
        За телефонами 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  старший інспектор Держпраці в Одеській області Сорокін Ігор Борисович.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
 

Увага! Сеанси телефонного зв’язку «Пряма телефонна лінія»

09/01/2018 г.
Головне управління державної служби праці в Одеській області 16 січня 2018 року з 10.00 до 14.00 проводить сеанс телефонного зв’язку на тему: «Мінімальна заробітна плата в 2018 році».

За телефонами 04840-6-25-52, 0973741562 на питання роботодавців, найманих працівників дасть відповіді старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Борисович Сорокін.
 
Прес-служба Головного управління 

З Різдвом Христовим!

06/01/2018 г.
9.01.18.jpg
 

Дорогі друзі! Шановні колеги!

28/12/2017 г.
Від імені керівництва Головного управління Держпраці в Одеській області сердечно поздоровляю Вас з Новим 2018 роком і Різдвом Христовим! Від всієї душі дякую нашому колективові за трудові успіхи, вірність нашій загальній, такій важливій справі — турботі про збереження життя і здоров’я наших співвітчизників. Спасибі за розуміння та підтримку.
Новий рік для кожного з нас — не просто радісне свято, а й незмінний символ відродження та оптимізму. Він з’єднує завершення й початок, підведення підсумків та відлік нових досягнень. Яким би важким не був рік, що минає, проводжаючи його, ми дивимось уперед з надією на сповнення наших бажань, з вірою у свої сили, з любов’ю до життя.
Впевнений, що наступний рік буде творчим, ми збережено старі традиції та примножимо нові. Наша злагоджена  робота з реалізації намічених планів зробить гідний внесок до подальшого розвитку Головного управління Держпраці, до формування нової, більш вагомої системи.
28.12-17.jpg
 
В мене немає сумнівів, що 2018 рік справдить наші надії, принесе нам успіх і радість нових звершень!
Від усієї душі бажаю вам у новому році миру, міцного здоров’я, щастя, любові, душевної рівноваги, оптимізму та стійкості духу! А на професійній ниві — творчих успіхів, натхнення, нових перспектив!

З Новим роком!
Микола Калайда, 
перший заступник
начальника Головного управління
Держпраці в Одеській області 

Заходи безпеки під час охорони територій та об’єктів сільськогосподарських підприємств у сфері АПК в осіннє-зимовий період

28/12/2017 г.
         Ізмаїльський відділ нагляду в промисловості Головного управління Держпраці в Одеській області, провівши аналіз нещасних випадків в секторі АПК, дійшов висновку, що причинами нещасних випадків, що відбуваються на підприємствах АПК з особами, які залучені до охорони об'єктів, територій, будівель і споруджень сільгосппідприємств, є невиконання посадовцями обов'язків з охорони праці, недотримання інструкцій з охорони праці, слабка робоча дисципліна на робочому місці (знаходження на робочому місці сторожів в стані алкогольного сп'яніння , незнання об'єкту, який знаходиться під охороною, а також незадовільний стан здоров'я). 
      Більш ніж третина нещасних випадків, серед яких немало з тяжкими наслідками, відбувається через знаходження сторожів у стані алкогольного сп'яніння на робочому місці, присутність сторонніх осіб на об'єкті (території), що охороняється, з відома сторожа, а також самовільний вихід сторожів за територію, що охороняється. У багатьох сторожів немає елементарного уявлення про те, як нести чергування, як діяти в екстрених ситуаціях, виявлено незнання інструкцій з охорони праці для сторожа. І це невипадково, тому що навчання проводиться не систематично, а носить характер разової кампанії в умовах сезонних і тимчасових робіт, що неприпустимо    
         Практично скрізь на перевірених підприємствах перший ступінь оперативного контролю за станом охорони праці проводиться формально. Про це свідчать порушення, виявлені під час перевірок. Головними причинами нещасних випадків є порушення трудової і виробничої дисципліни,  організації навчання і перевірки знань з охорони праці і контролю за ними. 
 
      Особливу увагу керівників підприємств хотілося б звернути на здійснення охоронної діяльності сторожами сільгосппідприємств у зимовий період (у період низьких температур, снігових заметів і інших несприятливих погодних умов). У зимовий період особливо гостро стоїть питання навчання та інструктажу сторожів, а також створення усіх умов для безпечної роботи (забезпечення теплим спецодягом, засобами зв'язку, освітлювальними і обігрівальними приладами і т.д). 
        Головне управління звертає увагу на серйозні проблеми в забезпеченні безпечної роботи сторожів. Необхідно здійснювати: 
-суворе дотримання правил протипожежної безпеки, наявність засобів пожежогасіння (у справному та перевіреному стані) і вміння ними користуватися; 
- постійний контроль (об'їзд пунктів охорони) особами адміністрації підприємства; 
-суворий контроль за використовуваними нагрівальними електроприладами (ізоляція електропроводки, захищеність нагрівальних елементів); 
-забезпечення сторожів дровами або іншими опалювальним матеріалом для підтримки нормального температурного режиму в сторожці. 
 
      Є чимало вимог і до самих сторожів для того, щоб  їх робота була безаварійною. Це забезпечення самими сторожами безпечного доступу до води і  опалювальних матеріалів, видалення снігових заметів, а також дотримання норм безпеки під час обходу територій поблизу будівель і споруд, де є загроза падіння бурульок і крижаних (снігових) брил з дахів. 
     Ізмаїльський відділ нагляду в промисловості Головного управління Держпраці в Одеській області звертає увагу керівників підприємств, що правильна організація робіт, суворе дотримання правил  норм охорони праці та безпека виробництва — одна з основних умов запобігання виникнення нещасних випадків.

Сектор взаємодії зі ЗМІ 

73 громадян України обміняли на 233 затриманих терористів

28/12/2017 г.

Головне управління Держпраці в Одеській області вітає всіх співвітчизників з великою подією, яка відбулася вчора.

73 громадян України обміняли на 233 затриманих терористів і кадрових російських військових.

Процес обміну полоненими розпочався о 14.00. З української сторони в організації та супроводі обміну полонених брали участь представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко, Омбудсмен Валерія Лутковська, експерти Мінської гуманітарної групи, представники СБУ та Міноборони. Звільнення 73 заручників стало можливим завдяки позиції Президента України, який піднімав це питання як пріоритетне в Нормандському форматі, а також завдяки роботі гуманітарної підгрупи в Мінську, консолідованій співпраці СБУ, ГПУ, МВС, МЗС, судів, які докладали всіх зусиль для розблокування процесу звільнення заручників. – Українська сторона готова до продовження роботи задля звільнення усіх українців, які незаконно утримуються на окупованих територіях України та в Російській Федерації. Ми готові до другої хвилі звільнення. Також, вкрай важливо встановити долі осіб, яких вважають зниклими безвісти на Донбасі, – додала Ірина Геращенко. Нагадаємо, вчора представники української сторони вилетіли на Донбас для обміну полоненими. До цього, 27 грудня 2016 року, “ДНР” передала Україні двох заручниць. 29 грудня Україна передала 15 засуджених осіб. Ще раніше, у вересні 2016 року, з полону “ЛНР” повернувся Володимир Жемчугов і офіцер СБУ Юрій Супрун.
 
  Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці в Одеській області (за матеріалами ICTV)
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10