Новини

Про нас пишуть

22/02/2018 г.
«Пряма лінія з питань праці»
        Так називається стаття, опублікована у газеті «Прес-кур’єр»  від 15 лютого 2018 року. В ній розповідається про регулярне проведення фахівцями Головного управління Держпраці в Одеській області прямої телефонної лінії з питань трудового законодавства. Зокрема, особливою популярністю користуються сеанси, які проводить головний державний інспектор Ігор Сорокін.
         Із запитаннями на «пряму лінію» телефонують працівники сільгосппідприємств, підприємці, бухгалтери та ін. — мешканці міст Ізмаїла, Рені, Білгорода-Дністровського, районів Одеси — Суворовського, Татарбунарського, Болградського та ін.
Газета «Прес-кур’єр» — давній друг Головного управління. У цьому виданні систематично публікуються статті і фотографії, що розповідають про діяльність органу Держпраці щодо зниження кількості випадків виробничого травматизму, збереження життя і здоров’я людей.
                                                                                                             Сектор взаємодії зі ЗМІ
 

День Героїв Небесної Сотні

20/02/2018 г.

       Сьогодні вся країна вшановує Героїв Небесної Сотні – незламних патріотів, чиєю кров’ю була омита столиця держави, котрі поклали своє життя заради майбутнього нашої країни.
20.02-18.jpg
 
    Вони виборювали своє конституційне право на мирний протест, постали проти ворожої системи, хотіли змін, вірили у справедливість, натомість кулі вогнепальної зброї забрали життя відданих українців, а з тим – ранили серце всієї України.
Найтяжчий урок для держави втрачати своїх громадян у мирний час.   Сила духу Героїв Небесної Сотні змінила нас і країну раз і назавжди.  Ідеали свободи, цілеспрямованості та стійкості українців не зламати нікому і ніколи!
     Залишаючись у пам’яті народу назавжди, Герої Небесної Сотні наша гордість та взірець!
У гіркій жалобі схиляємо голови перед загиблими героями, з вірою у справедливість вшановуємо їхній подвиг.
Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні.
Слава Україні!
Героям слава!
Голова Держпраці
Роман Чернега  
 

Навчання та перевірку знань пройшли посадові особи Одеської митниці ДФС

20/02/2018 г.
       У відділі навчання ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» з 1 по 14 лютого поточного року пройшли навчання та перевірку знань  106 фахівців Одеської митниці ДФС.  Для них було прочитано лекції на теми: 
1.  загальний курс з охорони праці;
2.  питання електробезпеки для посадових осіб  і спеціалістів (з присвоєнням або підтвердженням групи з електробезпеки);
3.  «Правила  безпечної експлуатації магістральних газопроводів»;  
4.  навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки.
    Посадові особи Одеської митниці ДФС пройшли не лише навчання, а й перевірку знань з пройденого матеріалу, яку провели фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області. Представники керівництва Головного управління— заступник начальника Ігор Булгаков, начальник відділу Ольга Сліпенко, головний державний інспектор Євген Нефьодов, викладач ДП «Чорноморський ЕТЦ» Олександр Коваленко відзначили високий рівень знань спеціалістів.
                                                                                                           Сектор взаємодії зі ЗМІ

 

Фахівці Головного управління роз’яснили працівникам ТОВ «Дорінвест» необхідність додержання вимог охорони праці

19/02/2018 г.
       Нещодавно  відбувся семінар-нарада у ТОВ «Дорінвест», розташованому в с. Миколаївка-Новоросійська Саратського району Одеської області, у якому взяли  участь фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області.
На семінарі також були присутні інженерно-технічні працівники підприємства.
    Представниками Головного управління головну увагу було звернуто на вимоги Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві (НПАОП 01.0-1.01-01-12), зокрема, на необхідність дотримання вимог безпеки під час весняно-польових робіт. 
        Головний державний інспектор Головного управління Юрій Нирян ознайомив присутніх з необхідністю отримання дозволів на роботи та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, вимогами Типового положення про службу охорони праці, Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року за № 1232, Положенням про розробку інструкцій з охорони праці (НПАОП 00.0-4.15-98).
     Учасники семінару-наради, підсумовуючи захід, зазначили необхідність додержання вимог Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві ( НПАОП 01.0-1.01-01-12), Типового положення про службу охорони праці,  Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві». 
                                                                                                           Сектор взаємодії зі ЗМІ 

У рідній країні допомагають не тільки стіни

19/02/2018 г.

 Головне управління Держпраці в Одеській області попереджає - працевлаштування за кордоном позбавляє працівника державних гарантій з боку власної країни.
 
 
 

22 лютого 2018 року відбудеться публічний Звіт Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги

16/02/2018 г.

22 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги

Звіт Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їхні результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Держпраці у 2017 році.

 Регламент заходу:

11:00–11:45 – презентація публічного звіту Головою Державної служби України з питань праці Романом Чернегою;

11:45 – 12:15 – запитання та відповіді.

Запрошуються: представники громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, профільні експерти та представники засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Десятинна, 14, адмінбудівля Державної служби України з питань праці, кім. 319.

Відповідальний структурний підрозділ: сектор взаємодії зі ЗМІ Держпраці

Контактна особа: головний спеціаліст сектору взаємодії зі ЗМІ Держпраці Больбат Олена Володимирівна, тел.: 289 61 36, 067 124 40 05.

 e–mail:  Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10