Нещасні випадки

Нещасний випадок в результаті падіння з висоти

19/09/2017 г.

19.09.2017 Головному управлінню Держпраці в Одеській області надано повідомлення про нещасний випадок із смертельним наслідком.

На дільниці облаштування складського приміщення  ТОВ "НВП БудАгроТрейд" м. Татарбунари Одеської обл., зварник-монтажник отримав черепно-мозкові травми через обрушення елементів споруд - розрив зварного вузла та падіння плити. Можливою причиною настання нещасного випадку  є неякісне виконання будівельних робіт.

Головним управлінням  Держпраці в Одеській області створенно комісію з розслідування причин нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Прес-служба Головного управління

 

Травматизм на виробництві – порушення вимог безпеки

19/09/2017 г.

До Головного управління Держпраці в Одеській області  було надано повідомлення про настання  нещасного випадку з тяжким наслідком на території Селянського (Фермерського) господарства  «Фінагеєв» Зернотік відділення №1, Одеської області Лиманського р-н  с. Богданатове  вул. Центральна, буд 69.

Потерпіла, під час очищення нижнього шнеку машини для обробки насіння від залишків отримала травматичну ампутацію руки. На місці отримання травми потерпілій було надано першу допомогу та доставлено у лікарню із тяжкими наслідками.

Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку.

 

Прес-служба Головного управління

 

Нещасний випадок через порушення вимог безпеки

30/08/2017 г.

27 серпня 2017 року стався нещасний випадок із смертельним наслідком з докером-механізатором ТОВ «Іллічівський морський рибний порт».
Під час переміщення контейнерного козлового крана стався наїзд на потерпілого, який отримав травми, не сумісні з життям.
Попередні причини нещасного випадку:  порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів тощо.
Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Прес-служба Головного управління
 

Нещасний випадок внаслідок ДТП

24/07/2017 г.
     20 липня 2017 року стався нещасний випадок із смертельним наслідком з трактористом-машиністом ТзОВ «Обрій МТС», розташованого у с. Старостиному Роздільнянського району Одеської області.
     Потерпілий повертався на тракторі з поля на підприємство. На дорозі трактор зіткнувся з позашляховиком. В результаті ДТП потерпілий отримав смертельну травму.
     Попередні причини нещасного випадку: травмування (смерть) внаслідок протиправних дій інших осіб.
     Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку із смертельним наслідком.

Прес-служба Головного управління

 

Потерпілий помер внаслідок тяжкої травми

13/07/2017 г.
     На офіційному сайті Головного управління Держпраці в Одеській області вже повідомлялося про нещасний випадок із тяжкими наслідками, який стався 5 липня 2017 року з водієм-експедитором ПП «Авторанском» (м. Львів) на нафтобазі «Світанок Ойл Трейд», розташованій та ст. Усатове Біляївського району Одеської області. В результаті пожежі потерпілий отримав опіки.
   За даними ПП «Авторанском», потерпілий  помер у лікарні КУ «Одеський обласний клінічний  медичний центр» через отримані опіки.
    Розслідування причин нещасного випадку триває.

Прес-служба Головного управління
 
1 2 3 4 5


Результаты 1 - 9 из 43