Нещасні випадки

Груповий нещасний випадок через ДТП

26/01/2018 г.
24 січня 2018 року стався груповий нещасний випадок з працівниками бази внутрішньо- портової механізації ДП «МТП «Чорноморськ».
Нещасний випадок виник через дорожньо-транспортну пригоду на залізничному переїзді № 33.
Попередні причини нещасного випадку:  порушення правил безпеки руху.
Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин групового нещасного випадку.

Сектор взаємодії зі ЗМІ


 

Травма через ураження електричним струмом

18/01/2018 г.
16 січня 2018 року стався нещасний випадок, що спричинив тяжкі наслідки, у тому числі з можливою інвалідністю потерпілого, з  електромонтажником ТОВ «ООО Комплекселектромонтаж».
Під час підготовки робочого місця потерпілий наблизився на недопустиму відстань до струмоведучих частин, що перебували під напругою, та отримав ураження електричним струмом.
Попередні причини нещасного випадку: невиконання вимог інструкцій з охорони праці.
Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку з тяжкими наслідками.

Сектор взаємодії зі ЗМІ

 

Травма через недотримання вимог безпеки

15/01/2018 г.
12 січня 2018 року стався нещасний випадок, що спричинив тяжкі наслідки, у тому числі з можливою інвалідністю потерпілого, з слюсарем-монтажником приладового устаткування ДП «Одеський авіаційний завод».
      Під час монтажу будівельних лісів для виконання роботи з ремонту вхідних воріт цеху ДП «Одеський авіаційний завод» потерпілий впав на асфальт з висоти 2,5 м.
     Попередні причини нещасного випадку: недотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці; особиста необережність потерпілого.
     Причини нещасного випадку з тяжкими наслідками розслідує комісія, утворена Головним управлінням Держпраці в Одеській області.

Сектор взаємодії зі ЗМІ

 

Тяжка травма через падіння на бетонне покриття майданчика

08/01/2018 г.
5 січня 2018 року стався нещасний випадок, що спричинив тяжкі наслідки, із вантажником служби флоту Іллічівської філії ДП «Адміністрація морських портів України».
Під час розвантаження біовідходів з автомобіля потерпілий впав на бетонне покриття майданчика та отримав травми голови.
Попередні причини нещасного випадку: особиста необережність потерпілого, недотримання вимог з охорони праці.
Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку з тяжкими наслідками.
Сектор взаємодії зі ЗМІ
 

Загибель через дорожньо-транспортну пригоду

13/11/2017 г.
9 листопада 2017 року стався груповий нещасний випадок з смертельним наслідком із заступником генерального директора з продаж, директором філії та менеджером з транспортно-експедиторської діяльності адміністрації Київської філії дочірнього підприємства «Інтегровані Логістичні Системи».
Під час повернення з відрядження до Київської філії дочірнього підприємства «Інтегровані Логістичні Системи» автомобіль, в якому були потерпілі, зіткнувся з вантажівкою. В результаті люди отримали смертельні травми.
Попередні причини групового нещасного випадку:  порушення правил безпеки руху.
Головне управління Держпраці в Одеській області створило комісію з розслідування причин групового нещасного випадку із смертельним наслідком.
Сектор взаємодії зі ЗМІ
 
1 2 3 4 5 6


Результаты 1 - 9 из 51