Нещасні випадки

Загибель через дорожньо-транспортну пригоду

13/11/2017 г.
9 листопада 2017 року стався груповий нещасний випадок з смертельним наслідком із заступником генерального директора з продаж, директором філії та менеджером з транспортно-експедиторської діяльності адміністрації Київської філії дочірнього підприємства «Інтегровані Логістичні Системи».
Під час повернення з відрядження до Київської філії дочірнього підприємства «Інтегровані Логістичні Системи» автомобіль, в якому були потерпілі, зіткнувся з вантажівкою. В результаті люди отримали смертельні травми.
Попередні причини групового нещасного випадку:  порушення правил безпеки руху.
Головне управління Держпраці в Одеській області створило комісію з розслідування причин групового нещасного випадку із смертельним наслідком.
Прес-служба Головного управління 

 

Тяжка травма через недотримання вимог безпеки

07/11/2017 г.
     3 листопада 2017 року стався нещасний випадок, спричинивший тяжкі наслідки, із слюсарем з ремонту теплових мереж КП «Теплопостачання міста Одеси».
     Під час ремонтних робіт на тепломережі екскаватор зачепив гілку дерева, яка впала на потерпілого. В результаті він отримав тяжку травму та був доставлений до лікарні.
     Попередні причини нещасного випадку: порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів тощо.
     Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку з тяжкими наслідками.
Прес-служба Головного управління

 

Загибель через ДТП

06/11/2017 г.
3 листопада стався нещасний випадок із смертельним наслідком з  торгівельним агентом  підрозділу ТОВ «Рошен Де Люкс» в м. Ізмаїлі.
Під час виїзду на трасу м. Арциз — с. Мирнопілля, автомобіль потерпілого зіткнувся із автомашиною «Мерседес-Спринтер». Потерпілий помер на місці через отримані травми.
Попередні причини нещасного випадку: порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів.
Причини нещасного випадку із смертельним наслідком розслідуються комісією, створеною Головним управлінням Держпраці в Одеській області.
Прес-служба Головного управління

 

Тяжка травма через недодержання вимог безпеки

18/09/2017 г.
14 вересня 2017 року стався нещасний випадок з тяжким наслідком із підсобним робітником фермерського господарства СФГ «Фінагєєв», розташованого в с. Кремидівці  Лиманського району Одеської області.
Під час очищення машини для обробки насіння від залишків руку потерпілої  було затягнуто падаючим шнеком машини. Через тяжку травму руку  було ампутовано.
Попередні причини нещасного випадку:  порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів тощо.
Причини нещасного  випадку з тяжким наслідком розслідуються комісією, створеною Головним управлінням Держпраці в Одеській області.
Прес-служба Головного управління
 

Тяжка травма через падіння з другого поверху

15/09/2017 г.
14 вересня 2017 року стався нещасний випадок, спричинивший тяжкі наслідки, із  монтажником будівельним ТОВ «Стікон», що знаходиться  в м. Одесі. 
Під час монтажу стінової опалубки на будівельному майданчику, розташованому на вул. Маршала Жукова в м. Одесі, потерпілий спіткнувся та впав з другого поверху, в результаті чого отримав тяжкі травми.
Попередні причини нещасного випадку: невиконання вимог інструкцій з охорони праці.
Комісія Головного управління Держпраці в Одеській області  розслідує причини нещасного випадку з тяжкими наслідками.
Прес-служба Головного управління


 
1 2 3 4 5 6


Результаты 1 - 9 из 47