Нещасні випадки

Загибель через неякісне виконання будівельних робіт

08/09/2017 г.
7 вересня 2017 року стався нещасний випадок із смертельним наслідком з зварником-монтажником ТОВ «НВП «Будагротрейд».
Під час виконання зварювальних робіт на зерносховищі ТОВ  Агрофірми «Південне» стався розрив зварного вузла напіврами, через що почали падати покрівельні плити. Потерпілий, знаходячись на цих плитах, впав разом з ними. Отримавши перелом основи черепу, впав у кому і невдовзі помер.
Попередні причини нещасного випадку: неякісне виконання будівельних робіт, порушення вимог законодавства про охорону праці.
Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку із смертельним наслідком.
Сектор взаємодії зі ЗМІ


 

Нещасний випадок через порушення вимог безпеки

30/08/2017 г.

27 серпня 2017 року стався нещасний випадок із смертельним наслідком з докером-механізатором ТОВ «Іллічівський морський рибний порт».
Під час переміщення контейнерного козлового крана стався наїзд на потерпілого, який отримав травми, не сумісні з життям.
Попередні причини нещасного випадку:  порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів тощо.
Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку зі смертельним наслідком.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
 

Нещасний випадок внаслідок ДТП

24/07/2017 г.
     20 липня 2017 року стався нещасний випадок із смертельним наслідком з трактористом-машиністом ТзОВ «Обрій МТС», розташованого у с. Старостиному Роздільнянського району Одеської області.
     Потерпілий повертався на тракторі з поля на підприємство. На дорозі трактор зіткнувся з позашляховиком. В результаті ДТП потерпілий отримав смертельну травму.
     Попередні причини нещасного випадку: травмування (смерть) внаслідок протиправних дій інших осіб.
     Головним управлінням Держпраці в Одеській області створено комісію з розслідування причин нещасного випадку із смертельним наслідком.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
 

Потерпілий помер внаслідок тяжкої травми

13/07/2017 г.
     На офіційному сайті Головного управління Держпраці в Одеській області вже повідомлялося про нещасний випадок із тяжкими наслідками, який стався 5 липня 2017 року з водієм-експедитором ПП «Авторанском» (м. Львів) на нафтобазі «Світанок Ойл Трейд», розташованій та ст. Усатове Біляївського району Одеської області. В результаті пожежі потерпілий отримав опіки.
   За даними ПП «Авторанском», потерпілий  помер у лікарні КУ «Одеський обласний клінічний  медичний центр» через отримані опіки.
    Розслідування причин нещасного випадку триває.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
 

Людина постраждала через порушення вимог використання газу в побуті

10/07/2017 г.
Нещасний випадок, пов’язаний  з використанням газу в побуті, стався 6 липня 2017 року в житловому будинку с. Дмитрівки Татарбунарського району Одеської області.
У результаті нещасного випадку будинок було напівзруйновано та постраждав мешканець.
Зараз Головним управлінням Держпраці в Одеській області призначається комісія з технічного розслідування обставин та причин нещасного випадку.

Сектор взаємодії зі ЗМІ
 
1 2 3 4 5 6


Результаты 10 - 18 из 51