Незадекларована праця

ПОДАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ

13/04/2018 г.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ

      


Надання повідомлення про можливі факти використання незадекларованої праці не є електронним зверненням та не підлягає розгляду згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». Вся надана у повідомленні інформація використовується виключно з метою аналізу стану поширення незадекларованої праці та не підлягає розголошенню у разі проведення інспекційних відвідувань.

Подати повідомлення про незадекларовану працюскачать dle 11.3 
Подробнее...
 

Нелегальна праця та нелегальна міграція - рідні сестри. Одеські оперативники перекрили канал нелегальної міграції

31/07/2017 г.

Поліція затримала організатора незаконного переправлення мігрантів через державний кордон України до країн Європейського Союзу. Крім того, правоохоронці виявили групу іноземців, які перебували на території України з порушенням чинного законодавства.
коментар - начальник Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції в Одеській області Микола Кульчицький.

  Сектор взаємодії зі ЗМІ

 

Роман Чернега: легалізація праці необхідна як працівникам, так і роботодавцям

31/07/2017 г.

Про діяльність Державної служби України з питань праці, повноваження інспекторів праці, механізми подолання нелегальної зайнятості в Україні розповів Роман Чернега в програмі “Інформаційний день” на телеканалі “5-й канал”.

Сектор взаємодії зі ЗМІ 

 

Різні управління, ціль єдина

28/07/2017 г.
     Фахівці управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Одеській області активно долучилися до інформування працівників піднаглядних підприємств про хід Пілотної інспекційної кампанії з подолання незадекларованої праці, яка проводиться у 4 областях  України ( Одеській, Херсонській, Львівській і Черкаській) в рамках проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу».
27.07-17.jpg
      Як повідомили начальники відділів нагляду в будівництві та котлонагляді, нагляду на виробництвах і на об’єктах підвищеної небезпеки, нагляду в АПК і СКС управління, на виконання розпорядження Головного управління від 07.06.2017 № 33 «Про пілотну інспекційну кампанію з подолання незадекларованої праці в Одеській області» станом на 26 липня поточного року  представниками відділів проведено семінари на дану тему на  40 підприємствах Одеси та області.
     Головними державними інспекторами було роз’яснено працівникам підприємств питання незадекларованої праці, з’ясування причин поширення цього явища, виведення неформальної зайнятості з «тіньової « економіки» та можливі негативні наслідки її використання для роботодавців та найманих працівників.
27.07-2.jpg
       Працівникам підприємств також були роз’яснені переваги належного оформлення трудових відносин, трудові гарантії працівників, які задіяні на роботах зі шкідливими умовами праці і т. ін.
Фахівці Головного управління ознайомили виробничників з подальшим розвитком пілотної кампанії. Даний проект перейде в нову фазу в формі моніторингу стану декларування трудових відносин та аналізу суб'єктів підприємництва для подальшого інспектування. Це означає, що, крім роз'яснювальної роботи, компетентні органи переходять до наступного етапу проекту, а саме: виявлення порушень і застосування передбачених законом санкцій.
         Головні державні інспектори підкреслили, що фахівці Головного управління не ставлять перед собою неодмінне виконання каральних функцій. Передусім Головне управління здійснює нагляд за додержанням законодавства і забезпечує його застосування, з іншого боку — виконує превентивну функцію, надаючи інформацію та поради, проводячи навчання з питань праці.

        27.07-3.jpg       
                                         Сектор взаємодії зі ЗМІ
                       
 

ГУ Держпраці в Одеській області починає другий етап боротьби з незадекларованою працею

12/07/2017 г.
Сьогодні виконуючий обов'язки начальника ГУ Держпраці в Одеській області Г. Слєпкань вручив уповноваженим посадовим особам Держпраці службові посвідчення нового зразку, які передбачені Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, що був затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295.
image2.jpeg
Наявність службового посвідчення є одною з підстав для здійснення інспектором Держпраці визначених законом повноважень.
Держава починає другий етап Міжнародного Пілотного проекту боротьби з незадекларованою працею - інспекційні відвідування.
Нагадуємо, що протягом попередніх двох місяців Державна служба України з питань праці на всій території держави проводила активну роз'яснювальну роботу серед роботодавців та працівників підприємств щодо змін у законодавстві про працю. Проводились семінари, круглі столи та інші публічні обговорення за участю представників громадськості, об'єднань підприємців, профспілкових організацій, представників державних органів та органів місцевого самоврядування. 
Час обговорень сплинув. Настав час дій.
Про результати інспекційних відвідувань підприємств ми будемо інформувати громадськість на нашому сайті у формі та обсягах, які не суперечать чинному законодавству.
 
 
Сектор взаємодії зі ЗМІ
 
1 2 3


Результаты 1 - 9 из 27