ГУ Держпраці в Одеській області починає другий етап боротьби з незадекларованою працею

12/07/2017 г.
Сьогодні виконуючий обов'язки начальника ГУ Держпраці в Одеській області Г. Слєпкань вручив уповноваженим посадовим особам Держпраці службові посвідчення нового зразку, які передбачені Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, що був затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295.
image2.jpeg
Наявність службового посвідчення є одною з підстав для здійснення інспектором Держпраці визначених законом повноважень.
Держава починає другий етап Міжнародного Пілотного проекту боротьби з незадекларованою працею - інспекційні відвідування.
Нагадуємо, що протягом попередніх двох місяців Державна служба України з питань праці на всій території держави проводила активну роз'яснювальну роботу серед роботодавців та працівників підприємств щодо змін у законодавстві про працю. Проводились семінари, круглі столи та інші публічні обговорення за участю представників громадськості, об'єднань підприємців, профспілкових організацій, представників державних органів та органів місцевого самоврядування. 
Час обговорень сплинув. Настав час дій.
Про результати інспекційних відвідувань підприємств ми будемо інформувати громадськість на нашому сайті у формі та обсягах, які не суперечать чинному законодавству.
 
 
Сектор взаємодії зі ЗМІ