Керівництво та фахівці Головного управління та Чорноморсьского ЕТЦ провели робочу зустріч на ТДВ «Інтерхім»

10/10/2017 г.
     Головним управлінням Держпраці в Одеській області розпочато планову перевірку стану  охорони праці та промислової безпеки у товаристві з додатковою відповідальністю «Інтерхім».
На початку перевірки перший заступник начальника Головного управління Микола Калайда та в.о. директора ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці» Андрій Смоляров, а також фахівці Головного управління і Чорноморського ЕТЦ  провели робочу зустріч з керівництвом та працівниками ТДВ «Інтерхім» з питань охорони праці і промислової безпеки.
 
10.10-17.jpg
    Присутнім було роз’яснено вимоги Закону України “Про охорону праці», а також Конституції України, згідно яких життя та здоров’я людей є найвищими приорітетами.   М. Калайда підкреслив, що профілактика виробничого травматизму  — основна складова безпеки праці. І тут важливу роль повинні відігравати керівники підприємств, роботодавці.  Роботодавець зобов’язаний створити на кожному робочому місці умови праці згідно з вимогами нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. 
     А. Смоляров звернув увагу присутніх на те, що вимоги законодавства з охорони праці повинні дотримуватись на всіх підприємствах, і особливо на тих, продукція яких пов’язана зі збереженням життя та здоров’я людей, а це стосується і продукції підприємства «Інтерхім» — лікарських препаратів. Він також звернув увагу на питання функціонування системи управління охороною праці, виконання посадовими особами обов'язків з питань охорони праці.
    Учасникам робочої зустрічі було організовано екскурсію по території та цехах підприємства.
10.10-2.jpg
 
    «Інтерхім» — сучасне фармацевтичне підприємство. За даними офіційного сайту ТДВ "Інтерхім", основними видами діяльності його є виробництво лікарських препаратів, синтез фармацевтичних субстанцій та наукові дослідження.     Протягом останніх років  компанія входить до ТОП-10 провідних вітчизняних виробників ліків і ТОП-30 всіх виробників, які представлено на українському фармринкові.
     За даними сайту, візитна карточка підприємства — добре знайомі нам ліки, які підтримують нас під час простудних та вірусних хвороб. Це препарат «Аміксин ІС», який тричі — в 2008 та 2013 роках — був признаний «Преапаратом року» в категорії безрецептурних препаратів, а в 2013 році звання «Препарату року» було удостоєно і «Гідазепам ІС».
    В Одесі функціонує мережа аптек «Інтерхіму». Першу з них було відкрито в 1996 році. Сьогодні мешканців Одеси обслуговують 6 аптек даного підприємства.
    Наприкінці зустрічі представниками Головного управління та Чорноморського ЕТЦ було наголошено на необхідності організації превентивних заходів зі зменшення випадків виробничого травматизму.
    Позитивна тенденція зменшення кількості випадків виробничого травматизму — результат профілактичних заходів, які проводяться на підприємствах. І в цьому завжди готові надати допомогу державні органи нагляду з охорони праці та промислової безпеки.

Сектор взаємодії зі ЗМІ