Керівництво Головного управління, Чорноморського ЕТЦ і адміністрації Одеського морського торгового порту обговорили напрямки спільної роботи в питаннях охорони праці

12/10/2017 г.
     Питання збереження життя та здоров’я  працівників підприємств Одеси і області — завжди основні для фахівців Головного управління Держпраці в Одеській області і ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці», і саме на це направлені їх основні зусилля. 
     Тому в рамках закладення тісної співпраці з питань охорони праці і промислової безпеки  вчора відбулася зустріч керівництва Головного управління  і Чорноморського ЕТЦ з керівництвом адміністрації Одеського морського торгового порту.
12.19-17.jpg
 
     Під час зустрічі перший заступник начальника Головного управління Микола Калайда і в.о. директора Чорноморського ЕТЦ  Андрій Смоляров разом із начальником адміністрації Одеського морського торгового порту Ігорем Ткачуком розглянули напрямки та питання спільної праці щодо профілактики виробничого травматизму на підприємстві.
     Було наголошено на необхідності дотримання вимог законодавства з охорони праці і промислової безпеки, ефективної діяльності системи управління охороною праці (СУОП), необхідності виконання посадовими особами і працівниками  порту своїх обов’язків з питань охорони праці.
     Учасники зустрічі зробили висновок, що лише спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін превентивні заходи з питань охорони праці діятимуть ефективно, і кількість випадків травм на виробництві можливо буде звести до нуля.
     Після зустрічі представники  Головного управління та ЧЕТЦ відвідали підрозділи і об’єкти Одеського порту.

Сектор взаємодії зі ЗМІ