Фахівці охорони праці узгодили діяльність на 2018 рік

11/01/2018 г.
Фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області нещодавно взяли участь у зустрічі керівників служб охорони праці підприємств, які здійснюють свою виробничу діяльність в Одеському порту: ОФ ДП «АМПУ», ДП «ОМТП», стивідорних компаніях, інших підприємствах і організаціях.
Зустріч відбулася в класі охорони праці адміністрації Одеського морського порту. В ній також взяли участь представники центрального апарату ДП «АМПУ», Фонду соціального страхування в Одеській області та ін.
Начальник служби охорони праці ДП «АМПУ» Юрій Яковищенко поінформував присутніх про стан травматизму в портах за 11 місяців 2017 року, підкресливши значне збільшення випадків природної смерті працівників на виробництві (всього 3 випадки в ДП «АМПУ», і  всі вони — в Іллічівській філії АМПУ ). Під час свого виступу Ю. Яковищенко визначив необхідні заходи щодо профілактики травматизму. 
Головний державний інспектор Головного Управління Держпраці в Одеській області Іван Бенні і начальник відділу страхових експертів відділення Фонду Василь Решетченко розповіли про нововведення в законодавчій базі охорони праці, змінах в організації наглядової і профілактичної роботи у своїх структурах.
11.01-18.jpg
 
Учасники заходу обмінялися думками щодо шляхів вирішення існуючих проблем в сфері охорони праці, обговорили питання взаємодії служб охорони праці в проведенні профілактичної роботи, узгодили дії при ймовірних нещасних випадках в порту. На зустрічі було особливо підкреслено, що, відповідно до законодавства, керівники, посадові особи кожного підприємства повинні забезпечити створення безпечних умов праці для своїх працівників. 
У той же час було висловлено думки щодо необхідності і важливості координації роботи з цих питань серед відповідних служб адміністрації порту.
Сектор взаємодії зі ЗМІ