Семінар в Ренійському районному відділі з питань пробації

12/01/2018 г.
     Під час проведення Всеукраїнського тижня права фахівці ГУ Держпраці в Одеській області  провели семінар  в Ренійському районному відділі з питань пробації  Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.
     У заході взяли участь всі працівники відділу: начальник,  майор внутрішньої служби Наталя Буценко,  ст.інспектор, майор внутрішньої служби Олексій Кирилов, ст.інспектор, майор внутрішньої служби Людмила Тодорова, фахівець Галина Мунтяну  та особи, які перебувають на обліку цього відділу. 
     Старший інспектор Головного управління Ігор Сорокін розповів  присутнім про порядок укладання роботодавцями трудових договорів з найманими працівниками, особливості трудових договорів з фізичними особами, які документи необхідно  пред’являти при укладанні трудового договору та ін.
     Ст.інспектор, майор внутрішньої служби Олексій Кирилов зауважив, що було би доцільно ретельніше розповісти про особливості трудових відносин під час сезонної роботи в сільському господарстві, тому що більша частина їх «підлеглих» знаходять саме таку роботу.
12.01-18.jpg
 
     Домовились, що саме цій темі буде присвячена наступна зустріч з спеціалістом з питань праці.
Начальник  відділу майор внутрішньої служби Наталя Буценко запронувала представнику Головного управління укласти з ними договір щодо провадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, згідно з умовами якого сторони домовляються про проведення  соціально-виховних заходів на теми професійної діяльності, прав та обов’язків робітника та роботодавця, надання консультацій з працевлаштування засудженим, які знаходяться на обліку Ренійського районного відділу з питань пробації. Умови договору вивчаються.

Ст.інспектор ГУ Держпраці в Одеській області                      І. Сорокін