Колектив ПАТ «Одеський припортовий завод» став кращим передплатником журналу «Охорона праці» за 2017 рік

02/02/2018 г.

Напередодні новорічних свят у редакції журналу «Охорона праці» було розіграно призи серед читачів, які передплатили видання у період з 1 листопада по 4 грудня 2017 року.
Головний приз — планшет нового зразку — виграв колектив ПАТ «Одеський припортовий завод», один із постійних передплатників журналу, багаторічний друг колективу видання.
02-02-18.jpg
 
Вчора перший заступник начальника Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Калайда та власний кореспондент журналу Сергій Колесник під час зустрічі з керівництвом підприємства урочисто вручили кращим передплатникам періодичного видання приз та Почесну грамоту від журналу «Охорона праці». 
02.02-2.jpg
 
У зустрічі також брали участь  начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Владислав Трофімов, помічник директора з питань охорони праці ПАТ «Одеський припортовий завод» Олександр Шамарін і головний інженер підприємства Сергій Журавльов.
02.02-3.jpg
 
Під час зустрічі було зазначено, що колектив ПАТ «Одеський припортовий завод», підприємство з давніми почесними традиціями, і надалі буде підтримувати тісний зв’язок із журналом «Охорона праці».
02.02-4.jpg
 

Сектор взаємодії зі ЗМІ