Дотримання вимог законодавства про працю — одне з основних питань в діяльності фахівців Головного управління

06/02/2018 г.
Для фахівців управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області одними з основних питань є дотримання вимог законодавства про працю стосовно легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати.
Протягом минулого року інспекторами праці Головного управління Держпраці в Одеській області проведено 980 перевірок підприємств щодо додержання законодавства з питань охорони праці.
У 866 суб'єктів господарювання виявлено порушення законодавства з питань праці, у зв’язку з виявленими порушеннями державними інспекторами внесено 660 приписів.
За невиконання законних вимог державних інспекторів  щодо усунення виявлених порушень законодавства про працю винесено 11постанов про накладання адміністративного штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання згідно ст. 188-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення на загальну суму 14960,0 грн., з них сплачено13600,0 грн.
Відносно посадових осіб суб’єктів господарської діяльності, які порушили законодавство про працю, складено та передано до суду 351 протокол про адміністративні правопорушення.
За результатами розгляду судами 280 протоколів на 218 посадових осіб накладено штрафні санкції на суму 153,0 тис. грн.
Сектор взаємодії зі ЗМІ