Близько 10 тисяч гостей відвідали ярмарок на честь дня народження Одеської області

04/03/2018 г.
86-й день народження Одеської області відсвяткували масштабним ярмарком 3 березня, який відвідали близько 10 тисяч гостей. Присутні взяли участь у змаганнях, конкурсах, майстер-класах; куштували смаколики та обирали найкращі голубці.
Ініціатор ярмарку «Скарби Одещини», голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, також долучився до святкування – ознайомився із продукцією, скуштував страви з різних районів, а також взяв участь у майстер-класах.
06.03-18.jpg
 
«27-го лютого 1932 року була заснована Одеська область, і цьогоріч ми відмовилися від традиційних привітань, і вирішили зробити такий масштабний ярмарок. І це дуже символічно, адже саме у цей день, 3 березня 2014 року, були намагання зняти український прапор. Це був день, коли Одеську область відстояли в складі незалежної України», -  зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.
До 86-ої річниці Одеської області майстри та мешканці регіону вишили 7-ми метровий оберіговий рушник, який представили на ярмарку. Його створювали понад 3 роки. В процесі взяли участь понад 1000 людей з усіх районів області. Найменший учасник – 3-річна малеча. У вишивці рушника застосовано 10 технік швів, притаманних одеському регіону.
Офіційий портал Одеської області