Увага — конкурс!

13/03/2018 г.
ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Держпраці України  проводить Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя»  серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні.
Головна мета Конкурсу – популяризація в суспільстві, зокрема серед старшокласників і студентської молоді, культури безпечної праці, популяризація сучасних підходів до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці.
Конкурс проводиться в один етап  за номінаціями:
для школярів – «Ризики навколо нас»;
для студентів – «Охорона праці ХХІ століття». 
Роботи, представлені на Конкурс, можуть бути виконані як самостійно, так і колективно та мають відповідати заявленій тематиці Конкурсу.
Для участі в Конкурсі учасник заповнює заявку по кожній номінації окремо  та разом з роботою надсилає в редакцію журналу «Охорона праці» електронною поштою на адресу Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script .
Вимоги до робіт:
формат відеоролика – вільний;
тривалість ролика – до 10 хвилин;
обов’язкове використання власних фото - та відеоматеріалів;
кількість відеороликів – необмежена;
формат файлу – AVI або MP4, стиснення – «без стиснення» або xVid.
          Підбиття підсумків (фінал) та оголошення переможців відбудеться у квітні 2018 року. Нагородження переможців – на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Охорона праці – 2018».
Докладну інформацію щодо проведення Конкурсу розміщено на сайті журналу: http://ohoronapraci.kiev.ua/konurs-videorolikiv

Прес-служба Головного управління