Урок для учнів — про працю та охорону праці

03/05/2018 г.
Цього року Всесвітній день охорони праці та Всесвітній день боротьби з дитячою працею припадають на час проведення спільної кампанії з охорони праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. Отже, девіз Всесвітнього дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». 
03.05-18.jpg
 
За ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області на честь Всесвітнього Дня охорони праці в районній дитячій бібліотеці м. Рені Одеської області було проведено урок права для учнів 11 класу загальноосвітньої школи № 3 на тему «Праця та охорона праці». Урок провели старший інспектор Головного управління Держпраці в Одеській області Ігор Сорокін та заступник начальника Болградського відділення Фонду соціального страхування України Олександр Бальчу. 
Мова ішла про оформлення трудових відносин, працевлаштування неповнолітніх, роботу за кордоном, права та обов’язки робітників та роботодавців, зокрема, у сфері забезпечення належних умов праці, основних положень про працю.
Одинадцятикласники незабаром стануть до роботи, до навчання, і їм стане в нагоді такий урок права, щоб захистити себе, зберегти своє здоров’я та допомогти іншим. 
03.05-2.jpg
 
Лейтмотивом співбесіди спеціалістів з праці та охорони праці була теза:  «Тільки задекларована праця гарантує  працівникові гідну заробітну плату, здорові та безпечні умови праці, соціальний захист».
        Заздалегідь надані фахівцями Головного управління брошури, буклети, плакати, інші наочні матеріали з питань праці, охорони праці, соціального страхування бібліотекарі використали для створення спеціального стаціонарного стенду в фойє закладу.
Наприкінці зустрічі фахівці надали контакти, за якими молодь зможе отримати консультації з питань праці, дотримання належних умов праці, соціального страхування.

Прес-служба Головного управління