Спеціалісти Головного управління взяли участь в зустрічі ТОВ «НДУККЦ ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ» з працівниками підприємств м. Одеси та області

07/05/2018 г.
Фахівці Головного управління Держпраці в Одеській області взяли активну участь в зустрічі ТОВ «НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО УЧБОВО-КУРСОВОГО КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ» з керівництвом та працівниками підприємств м. Одеси та області, присвяченій Всесвітньому Дню охорони праці на тему: «Захищене та здорове покоління».
07.05-18.jpg
 
З вимогами Закону України «Про охорону праці», загальними питаннями охорони праці, державними будівельними нормами і мінімальними вимогами до нових змін в законодавстві України присутніх ознайомила головний державний інспектор Лідія Заруба.
Про Порядок забезпечення розслідувань і проведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві розповів начальник відділу Головного управління Сергій Міненков.
Заступник начальника відділу управління з питань праці Олена Петкова звернула увагу учасників зустрічі на новий порядок здійснення інспекційних відвідувань згідно з законодавством  про працю.
07.05-2.jpg
 
«Домедична допомога в організації праці» — тема доповіді комерційного директора Учбового Центру Інни Болгарової.
Крім цього, під час зустрічі було висвітлено схему дій під час виникнення нещасного випадку на підприємстві. Було надано детальну інструкцію, починаючи від надання повідомлення в контролюючі органі до отримання заключного акту. Також ішла мова про важливість ЗІЗ у житті кожного працівника та ін.
Представники Головного управління відповіли на задані питання.
Під час зустрічі було проведено демонстрацію одягу працівниками компанії «Комплект ПКФ ООО», спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту.
Прес-служба Головного управління.