Про нас пишуть

23/05/2018 г.
«Я — за активні реформи»
Таку назву має стаття, опублікована в № 39 газети «Одеські вісті» за 23 травня 2018 року. В ній начальник Головного управління Держпраці в Одеській області Микола Олександрович Калайда розмірковує про ефективні методі роботи з суб’єктами господарювання щодо необхідності декларування праці, про те, як на Одещині борються із виплатами «зарплат у конвертах».
Для  М. О. Калайди небайдужі питання взаємодії з соціальними партнерами щодо ефективного вирішення проблем декларування заробітної плати, проблеми легального працевлаштування неповнолітніх. Розповідаючи про діяльність Головного управління, він підкреслює, що фахівці Головного управління не намагаються передусім карати та штрафувати роботодавців за виявлені порушення. Для інспекторів головне — профілактичні заходи, тому значна увага приділяється консультативній та роз’яснювальній роботі.
У статті наведено ряд прикладів і фактів стосовно боротьби керівництва та фахівців Головного управління з таким ганебним явищем як залучення працівників до роботи без оформлення трудових відносин.
Зі змістом статті можна ознайомитись ТУТ  
Прес-служба Головного управління
.